ФОТО: Катарина Ивановска објави преслатки фотографии со синчето

Познатата македонска манекенка, Катарина Ивановска на својот Инстаграм профил објави преслатки фотографии каде заедно со своето синче на Галичник се тркаат.

74645267 786833955087502 7061121170304663552 n

Манекенката Ивановска, кој пред извесен период се породи со своето второ дете, максимално го користи времето и е посветена на фамилијата. Но исто така мора да е признаеме дека манекенката за брзо време ја врати својата витка форма на телото.

Без разлика кој победи на оваа трка, на фотографиите изгледаат пресреќни.

Прочитајте и...  Хајди Клум со најстрашна маска за Ноќта на вештерките (ГАЛЕРИЈА)
Преземањето на содржините (слики и текст) е дозволено само делумно со наведување на извор (хиперлинк) до содржината која се презема.

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

ве молиме внесете го вашиот коментар!
ве молиме внесете го вашето име овде