Ким Кардашија неодамна проговори за својата тежина и борбата која ја води со килограмите.

Имено славната старлена која се прозслави со неверојатните облини, минатата година добила осум килограми кои наводно никако не може да ги симне.

Image result for kim kardashian people's choice awards 2019

Иако многумина би помислиле дека таа својата нова фикура ќе се обиде да ја сокрите, Ким со сестрите се појави на доделувањето на наградите „People’s Choice“ во претесен фустан кој ги истакнува сите нејзини атрибути. Се чини дека убавицата веќе не се грижи за вишокот килограми.

Image result for kim kardashian people's choice awards 2019

Претесниот фустан ги истакнува нејзините облини па таа покажа дека има линија која многу други ја посакуваат. Фустанот е од модната куќа „Версаче“ а многумина коментираа како старлетата во него изгледа како вистинска божица на убавината.

Прочитајте и...  „Карпата“ објави фотографија од 15 години: Сите ме третираа како да имам чума (ФОТО)
Преземањето на содржините (слики и текст) е дозволено само делумно со наведување на извор (хиперлинк) до содржината која се презема.

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

ве молиме внесете го вашиот коментар!
ве молиме внесете го вашето име овде