Македонија

ФОТО: Празнична велигденска гозба и во скопската Зоолошка градина

Верверичките си направија празнична велигденска гозба, пишуваат во објавата на својата Фесбук страница од скопската Зоолошка градина.

Фотографија на Skopje ZOO / Зоолошка градина Скопје.
Фотографија на Skopje ZOO / Зоолошка градина Скопје.

Верверичките си направија празнична велигденска гозба ❤️🐿️

Gepostet von Skopje ZOO / Зоолошка градина Скопје am Sonntag, 19. April 2020
Прочитајте и...  Слушнете ја возобновената божиќна песна „Христос се роди денес“ (ВИДЕО)

Најпопуларно

To Top