Галерија

ФОТО: „Рапунзел“ од Русија се нема потстрижано 16 години

Дашик Губанова Веснушка планира да ја порасне својата коса до земја и може да се каже дека одлично ѝ оди. Таа се нема потстрижано од 2003 година.

Screenshot 2 2

Поради должината на косата, Дашик често е нарекувана „Рапунзел од вистинскиот живот“.

02 4
2016 година

Губанова редовно споделува фотографии на Instagram и досега има речиси 120 илјади обожаватели со кои споделува мали тајни за нега на косата.

11 1
2016 година
Screenshot 3 1
View this post on Instagram

☀️🍀💕

A post shared by Дашик Веснушка/ Long hair (@dashik_gubanova) on

09 1
2016 година
07 2
Screenshot 4
Прочитајте и...  Сибирски хирург го користи годишниот одмор да патува по светот и бесплатно да оперира деца
Click to comment

Leave a Reply

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Најпопуларно


To Top