Животни приказни

ФОТО: Се оперираше 70 пати: Телото не може да ми издржи повеќе пластика

ead125d61303c453c9c8 735x400

Во последните неколку месеци, Родриго го нарекуваат со чудни имиња. Повеќе не сака да изгледа како кукла, туку спротивно.

Зависникот од естетски операции Родриго Алвес се прослави во јавност токму поради тоа, а сега му е доста од изгледот како кукла. Сепак, сето тоа не може сега да го отфрли.

„Ме нарекуваа човечки Кен и добро ме плаќаа за тоа. Затоа морав да го одржувам стилот. Косата мораше да ми биде до крај избелена, без израстоци, морав да бидам слаб и да носам различни одела за да ги оправдам очекувањата на другите. Во последните неколку месеци не го сакам тоа повеќе“, вели Родриго.

Тој пушти коса и вели дека конечно се чувствува прекрасно и како што треба, но жал му е затоа што ќе разочара некои луѓе.

b85559e5de3478885747 768x432
Прочитајте и...  „Саем“ на деца за хомосексуалци: Цената на децата се движи од 95.000 до 160.000 долари
Остави коментар

Leave a Reply

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Најпопуларно

To Top