Случувања

ФОТО: Слаткар ја објави првата фотографија од синот Моша

Раперот Слаткар вчера објави дека станаа родители со Сања. Им се роди синче, на кое му дадоа уникатно име – Моша.

Денес тој ја објави и првата фотографија со синчето Моша, а постави и слика од сопругата Сања споделувајќи дека премногу ја сака.

View this post on Instagram

Moša 🌎

A post shared by Slatkaristika (@slatkaristika.official) on

Прочитајте и...  На ФЕИТ ќе биде отворена прва лабораторија за тестирање на 5Г

Најпопуларно

To Top