in

ГАЛЕРИЈА: Јавен тоалет во облик на огромна торта

Можеби е малку чудно да зјапате во огромни слики и тапени од палачинки, сладоледи, шлаг и цреши додека сте во тоалет, но во Јапонија сега тоа е секојдневие.

Прочитајте и...  Една слика, 1.000 зборови: Медицинска сестра по 53 часа на работа

Што мислите?

0 Поени
Upvote Downvote