Галерија

(ГАЛЕРИЈА) Летото е зад нас: Пристигна есента, едно од најраскошните годишни времиња

Иако многумина ги асоцира на дожд и ладно време, есента е едно од најраскошните годишни времиња со најнежни, интензивни, густи бои на природата и најразновидни текстури.

Уживајте во најубавите фотографии од најфотогеничното годишно време.

Фото: Shutterstock

Прочитајте и...  Најужасното место на светот: Напуштена болница во која се лекувал Хитлер
Click to comment

Leave a Reply

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Најпопуларно


To Top