in

ГАЛЕРИЈА: Плажа на која се сончате со фламинга

На плажа на Аруба влез чини околу 100 евра. Цената е висока, но вклучува и појадок и коктели.

67411693 429548920969129 8923144605864558592 n

Сепак, љубителите на природата плаќаат за да уживаат во овој рај.

67561700 488956288526442 1512856677592858624 n

аму за туристите има многу активности, а атракција се фламингосите кои се навикати веќе на луѓето.

67397867 417986628807545 3983474651123679232 n

Ова е „мамец“ за туристи, а секоја шанса се користи да се промовираат на социјалните мрежи со кристално море и песок.

67344453 501002767339965 1925727945272328192 n
67469436 327560151484783 7741887080292155392 n
Прочитајте и...  Како изгледа еден ден на виетнамските семејства кои живеат на железничката улица Ханој

Што мислите?

0 Поени
Upvote Downvote