Галерија

ГАЛЕРИЈА: Погледнете внатре во кафулето за ракуни во Русија

Во Русија отворено е кафуле за ракуни „EnoTime“ каде посетителите можат да “разговараат“ и да си играат со четири прекрасни ракуни.

Ова необично кафуле неодамна започна со работа, а како што кажува сопственичката, Замира Козловски, оваа идеја ја украле од странство – слични кафулиња постојат и во други земји, особено во Тајланд.

Прочитајте и...  Прошетка на Месечината: 12 илјади фотографии вселенска авантура
Click to comment

Leave a Reply

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Најпопуларно


To Top