in

Го истетовирал последниот подарок од неговата ќерка

Татко чија ќерка починала на 5 годишна возраст во сообраќајна несреќа, го истетовирал последниот цртеж кој неговата ќерка го нацртала, бидејќи тоа било последното што таа му го подарила.

Прочитајте и...  Искрен совет на еден татко до својата ќерка: „Ќерко, најди некој кој би го дал и срцето за тебе!“

Што мислите?

0 Поени
Upvote Downvote