in

Голема радост по трагедијата во домот на славниот скијач: „Моето девојче од небото ми ги прати овие подароци“

Морган објави фотографии од нејзините синови и напиша трогателен пост.

„Осмиот ноември. Ден што не можеше да биде посовршен за донесување на овие двајца на свет. Приказната за нивното раѓање е неверојатна и не можам да дочекам да ја споделам. Јас сум неверојатно благодарна за сите овие подароци што ми ги праќа моето девојче“, напиша таа со фотографијата која што за  помалку од еден час доби скоро 14 илјади лајкови.

Девојчето што Морган го спомнува е нивната трагично почината ќерка, Емелин Гриер, која се удави во базенот во нивниот дом во Калифорнија минатата година на само 19 месечна возраст.

https://www.instagram.com/p/B4xarXZjbBt/?utm_source=ig_embed
Прочитајте и...  Измамен познат бизнисмен: Платил 2500 евра за да биде со Рада Манојловиќ и уште 1000 за ружи

Што мислите?

0 Поени
Upvote Downvote