in

Градник кој разладува лете

Компанијата „Полар продактс“ го пушти во продажба својот нов градник, што ќе биде вистинско летно освежување, во буквална смисла.

You can now buy freezable bra inserts to stop your

Имено, градникот „Кул58-Р“ има својство да ве разлади и со температура до 14 Целзиусови степени. Тајната е во влошките што се така направени да можат да се ладат во фрижидер пред да се постават во градникот и можат подолго да издржат повисоки температури.

Градникот може да се купи во сите големини.

Прочитајте и...  ЕКСКЛУЗИВНО: Шокантна, вистинска приказна за траума, идентитет и медицински чуда (вознемирувачки фотографии)

Што мислите?

1 Поен
Upvote Downvote