Хајди Клум (46) се појави во најкомплицираниот костум што една јавна личност го има носено на Ноќта на вештерките. Таа целиот процес на облекување го сподели и на Инстаграм. Интересно е што подготвувањето на Хајди се одвивало во излог, така што секој што сакал можел да гледа во живо како изгледа маскирањето на славниот супермодел.

Хајди е голем љубител на Ноќта на вештерките, и со години организира забава на која присуствуваат многу познати личности.

Таа со месеци планира каков костим да носи на 31 октомври.

hajdi
hajdi1 464x696 1
hajdi4 464x696
hajdi5 696x464
hajdi3 464x696
hajdi6 463x696
Прочитајте и...  Мажите ќе останат подзинати: Линдзи Вон во провидно здолниште
Преземањето на содржините (слики и текст) е дозволено само делумно со наведување на извор (хиперлинк) до содржината која се презема.

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

ве молиме внесете го вашиот коментар!
ве молиме внесете го вашето име овде