Случувања

Хајди Клум со најстрашна маска за Ноќта на вештерките (ГАЛЕРИЈА)

Хајди Клум (46) се појави во најкомплицираниот костум што една јавна личност го има носено на Ноќта на вештерките. Таа целиот процес на облекување го сподели и на Инстаграм. Интересно е што подготвувањето на Хајди се одвивало во излог, така што секој што сакал можел да гледа во живо како изгледа маскирањето на славниот супермодел.

Хајди е голем љубител на Ноќта на вештерките, и со години организира забава на која присуствуваат многу познати личности.

Таа со месеци планира каков костим да носи на 31 октомври.

hajdi
hajdi1 464x696 1
hajdi4 464x696
hajdi5 696x464
hajdi3 464x696
hajdi6 463x696
Прочитајте и...  Кичевчанец соработува со синот и креаторот на легендарната песна Eye of the Tiger-Rocky III
Click to comment

Leave a Reply

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Најпопуларно


To Top