МЕСТО ЗА ВАШАТА РЕКЛАМА
Балкан

ХИТ ВИДЕО: Се соблече во градски автобус во Белград и заигра во розева сукња

Белграѓани често присуствуваат на различни ситуации во градскиот превоз, а неодамна патниците на линијата 17 гледале несекојдневен настап!

Имено еден маж во автобус во еден момент почнал да ја соблекува облеката, за на крајот да остане во розева сукња и градник од кокосови ореви, а на глава имал шешир.

Набрзо почнал да игра, некои од патниците ги насмеал, додека останатите останале шокирани.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Најпопуларно

To Top
Close