ХУМОРИСТИЧНО ВИДЕО: Слатките кавги помеѓу сестрите и браќата

Блогерката Естер Андерсон се потруди да долови за какви ситници секојдневно се расправаат браќата и сестрите додека се мали.

siblings fight 1 e1549393340903

Погледнете го видеото во кое несомнено ќе се пронајдете доколку имате брат или сестра:

Прочитајте и...  Објавен новиот спот за „Јовка Кумановка“ на „Некст Тајм“ - преработка која ќе ве воодушеви
Преземањето на содржините (слики и текст) е дозволено само делумно со наведување на извор (хиперлинк) до содржината која се презема.

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

ве молиме внесете го вашиот коментар!
ве молиме внесете го вашето име овде