Видео

ХУМОРИСТИЧНО ВИДЕО: Слатките кавги помеѓу сестрите и браќата

Блогерката Естер Андерсон се потруди да долови за какви ситници секојдневно се расправаат браќата и сестрите додека се мали.

siblings fight 1 e1549393340903

Погледнете го видеото во кое несомнено ќе се пронајдете доколку имате брат или сестра:

Прочитајте и...  Видео кое ќе ги разнежни родителите: Бидејќи децата се малечки само кратко време
Click to comment

Leave a Reply

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Најпопуларно


To Top