in ,

Илустратор ги претвора луѓето и нивните миленици во цртани ликови

Уметничка фотографија од вас и вашиот миленик во прегратка, би била совршен детаљ во некоја од собите на вашиот дом.

Ако сте вљубеник во животните тогаш идејата на американскиот уметник Роберт де Јесус ќе ви се допадне.

Екстремно талентираниот уметник луѓето и нивните миленици ги претвора во неодоливи цртани ликови.

Еве ги најинтересните дела од неговата колекција:


Прочитајте и...  ВИДЕО: Продавница за домашни миленичиња тајно ги заменува сите миленичињата со бездомни животни

Што мислите?

0 Поени
Upvote Downvote