in

Индијка е во брак со петмина браќа: Со сите има секс и не знае кој е татко на детето

Девојката Раџо Верма (21) од Индија е во брак со петмина мажи, но тоа не е се.

005a4fb04b3801a730b3

Тие петмна се браќа и сите живеат во колиба со една соба. Сите спијат во една соба, на ќебиња постелени на подот, а секоја вечер таа спие со различен брат. Таа за британски Дејли Меил раскажува дека не знае кој е таткото на нејзиниот 18-месечен син.

Иако тоа е чудно, тоа не е ни малку необично за север на Индија каде Хинду традицијата бара жената омажена за еден маж кој има браќа, да биде сопруга и на другите мажи од таа куќа.

The set up may seem peculiar but it is custom in the small village near Dehradun Northern India for women to also marry the brothers of her first husband

– Брзо се навикнав. Немам фаворит меѓу нив, сите подеднакво ги сакам, вели таа.

Раџо и нејзиниот законски сопруг Гуду се венчале пред четири години.

– Сите имаме секс со неа, но јас не сум љубоморен. Ние сме едно големо среќно семејство, вели Гуду.

Прочитајте и...  Сопругот на Лепа Брена проговори за грабнувањето на синот: Tаа лузна ќе ни остане целиот живот

Што мислите?

0 Поени
Upvote Downvote