in ,

Инструментал бенд со нова феноменална преработка! (ВИДЕО)

Во екот на Корона вирусот и домашната изолација, Инструментал Бенд уште еднаш не изненадија со нова преработка на нивниот youtube канал. Овој пат преработката е на песната „Кад човек воли жену“ од Дино Мерлин.

Иако поради карантинот не смеете да излегувате и да ги посетувате нивните забави, Инструментал Бенд ви пружи прилика да продолжите да уживате во нивната музика.

#СедиСиДома и уживај во новиот кавер на Инструментал бенд во продолжение:

Прочитајте и...  Веднаш по неговата смрт: Исчезнало писмото во кое Тито напишал кој треба да го замени

Што мислите?

0 Поени
Upvote Downvote