Случувања

Ирина Шајк сака да го заборави Бредли Купер

irina shayk

Светскиот модел Ирина Шајк вешто ги одбегнува разговорите со новинарите на темата развод и расправиите кои ги има со нејзиниот сопруг Бредли Купер, пишуваат американските медиуми.

По веста дека таа и официјално се иселила од нивниот заеднички дом, манекенката вели дека сака да заборави на лошото минато со Бредли Купер и дека се враќа на работата и на тоа што најдобро го знае, моделството.

Ирина неодамна на социјалните мрежи се пофали со секси фотографија на која позира во едноделен црн костим за капење. Светските медиуми пишуваат дека додека Ирина ужива во природните убавини, Бредли е сликан од папараците во друштво на своите пријатели пред еден холивудски ноќен клуб.

http://www.instagram.com/p/ByjEWmAHp1J/
Прочитајте и...  Избегал од карантин, а хаосот настанал на граничниот премин од каде избегал и од преполниот автобус во кој се возел- еве ги деталите!
Click to comment

Leave a Reply

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Најпопуларно


To Top