in ,

Измамен познат бизнисмен: Платил 2500 евра за да биде со Рада Манојловиќ и уште 1000 за ружи

Членови од неодамна уапсената група кои беа вмешани во низа секс скандали во Србија, на момче од Бања Лука му понудиле да помине ноќ со пејачката Рада Манојловиќ, пишува Курир.рс.

Бизнисменот не жалел пари па се согласил да даде и 2500 евра за да помине вечер со сексипилната пејачка, како што му ветил еднен од макроата.

Колку бил возбуден и среќен дека ќе се сретне со пејачката говори и факотот дека дал 1000 евра за ружи за да ја украси собата.

Меѓутоа наместо познатата пејачка, тие му довеле девоја со исто име.

Момчето било жртва на измама.

Прочитајте и...  Рада Манојловиќ депортирана од Швајцарија, ја испитувале цели 6 часа!

Што мислите?

0 Поени
Upvote Downvote