in

Изнервиран маж одлучил по разводот сè да подели со сопругата, но БУКВАЛНО! (ВИДЕО)

Разводите понекогаш се тешки, а поделбата на имотот е мачна работа.

Еден Германец одлучи дека по неговиот развод, тој буквално сè ќе подели на пола со сопругата. Ама БУКВАЛНО!

Како што може да се види во видеото, тој ги поделил сите свои работи со помош на разни алатки.

Тој испрати половина од својата поранешна сопруга и реши да ја продаде својата половина на eBay.

-Благодарам за 12 „убави“ години, Лора. Ти навистина заслужуваш половина, напиша тој.

Овој настан се случил во 2015-та година, а од непознати причини деновиве е најпрегледувано видео во делови од Германија. Изгледа, мажи пред развод, бараат идеи.

Прочитајте и...  ВИДЕО: Мајка го става своето бебе во креветче и се случува нешто многу интересно

Што мислите?

0 Поени
Upvote Downvote