Македонскиот пејач Јоце Панов вчера стана татко по прв пат заедно со неговата сопруга Марина.

joce panov

Пејачот радосната вест за раѓањето на синчето ја сподели на социјалните мрежи, па доби стотици коментари и честитки од фановите и пријателите.

„Се роди Лука Панов, датум:02.12 2019, Скопје, тежина: 3.450 грама, должина: 51 сантима, време: 20:10 часот“, стои во неговата објава на Фејсбук.

Прочитајте и...  Една е МАЈКА: Нејзиниот син има церебрална парализа, а таа за него направи нешто неверојатно (ВИДЕО)
Преземањето на содржините (слики и текст) е дозволено само делумно со наведување на извор (хиперлинк) до содржината која се презема.

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

ве молиме внесете го вашиот коментар!
ве молиме внесете го вашето име овде