in ,

Јоце Панов стана татко – еве кое име ќе го носи неговото синче

Македонскиот пејач Јоце Панов вчера стана татко по прв пат заедно со неговата сопруга Марина.

joce panov

Пејачот радосната вест за раѓањето на синчето ја сподели на социјалните мрежи, па доби стотици коментари и честитки од фановите и пријателите.

„Се роди Лука Панов, датум:02.12 2019, Скопје, тежина: 3.450 грама, должина: 51 сантима, време: 20:10 часот“, стои во неговата објава на Фејсбук.

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10218011855560888&set=a.1015046829365&type=3
Прочитајте и...  Мајка се сретна со убиецот на својот син: Беше подготвена да прости, но ваков однос никој не очекуваше (ВИДЕО)

Што мислите?

0 Поени
Upvote Downvote