Случувања

Кај српската пејачка Сека Алексиќ и тоалетот е украсен за новогодишните празници – погледнете! (ФОТО)

Познатата српска пејачка Сека Алексиќ секоја година се труди нејзиниот дом за новогодишните и божиќни празници да изгледа колку што е можно поубаво, а откако го добија синот Јаков, тие декорирањето го кренаа на повисоко ниво.

Иако минатата година буквално се во нивниот сјаело, овој пат Сека се надминала себе си, бидејќи претпоставуваме дека по желба на малиот наследник, секој дел од куќата е накитен, а верувале или не, декориран е ѝ нивниот тоалет.

Пејачката на социјалните мрежи сподели момент од куќата, односно кога Јаков му „објаснува“ на татко му што и како треба да прави.

Прочитајте и...  Од Ковид-19 почина докторот кој во 27 часовна операција одвои сијамски близнаци споени со главите
Click to comment

Leave a Reply

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Најпопуларно


To Top