Видео

Како да има шесто сетило, жена за влакно избегна трагедија (ВИДЕО)

Во местото Николина Гора, Русинка која ги изнела кучињата на шетање, или има шесто сетило или неверојатна среќа.

Таа кучињата ги внела во ограден дел од парк и ги пуштила слободно да шетаат. Животните само што протрчале, а таа гргнала кон нив, во капијата се забило такси возило со полна брзина,точно каде што таа стоеше само три секунди предходно.

Прочитајте и...  Јапонци ја пеат „Брала мома капини“ - спот кој мора да го видите!
Click to comment

Leave a Reply

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Најпопуларно


To Top