Случувања

Како изгледа Кајли Џенер во карантин?- Никогаш не би ја препознале

Ајде да бидеме искрени, за време на карантин сите помалку се грижиме за нашиот изглед од вообичаено и немаме облечено ништо освен пижами и тренерки последниов месец.

И Кајли Џенер деновиве не ја практикува нејзината глам-рутина исто како и секој од нас. Но, кога ќе ги видите папараци фотографиите од Кајли ќе ви требаат 30 секунди за да сфатите дека на сликите е истата таа која ја гледаме на социјалните мрежи.

Еве како изгледа Кајли Џенер на социјалните мрежи и на телевизија.

View this post on Instagram

someone said there was a vday party♥️♥️♥️

A post shared by Kylie 🤍 (@kyliejenner) on

А, вака изгледа Кајли Џенер додека трае карантинот.

Без шминка, без фризура, без скапа дизајнерска облека.

Ова е само еден од многуте потсетници дека славните личности без нивната скапа шминка и облека изгледаат исто како нас.

Прочитајте и...  Белгиската зоолошка побогата за уште еден член: Родено младенче на загрозен вид бел носорог

Најпопуларно

To Top