in ,

ВИДЕО: Како изгледа шетањето низ очите на кучето

Нашите верни пријатели обожаваат да шетаат, без разлика што надвор грми, дува и е неверојатно тмурно. Тоа за нив е исто како кога вие ќе излезете на вечера или пијачка со пријателите.

Затоа, следен пат кога кучето малку посилно ќе ве повлече, имајте разбирање.

Краткото анимирано видео детално ќе ви прикаже како изгледа шетањето низ очите на кучето и колку тоа ужива во моментот.

После ова многу почесто ќе го пуштате да се истрча и израдува, без разлика какво е времето надвор и колку ве мрзи да мрднете..


Прочитајте и...  Две сестри се сретнаа по 78 години потрага, ги разделила војната, ги спои судбината (ВИДЕО)

Што мислите?

0 Поени
Upvote Downvote