in ,

Како реагираше Ирина Шајк по дуетот на Бредли Купер и Лејди Гага?

Хит песната Shallow од филмот A Star is Born доби Оскар за Најдобра оригинална песна, а дуото имаше неверојатна изведба.

Бредли Купер и Лејди Гага имаа толку многу хемија за време на нивната оскарска изведба на “Shallow”, што Твитер буквално навиваше да се бакнат.

Но, додека Гага е сингл, Купер отсекогаш бил само нејзин пријател. Тој е заедно со Ирина Шајк, неговата четиригодишна девојка која ги гледаше од публиката од самиот почеток на песната.

Нејзината реакција на тоа што Гага и Купер речиси се бакнуваа на сцената не е бурна како што мислите.

Еве го настапот на Лејди Гага и Бредли Купер:

Додека Гага, за време на нејзиниот говор при прифаќање на Оскар за најдобра оригинална песна, продолжи со тоа колку се блиски таа и Купер, Гага и Шајк јасно покажаа дека нема тензија меѓу нив. Впрочем, таа и Купер се само пријатели и колеги.

Прочитајте и...  Гага и Купер повторно ќе разменуваат нежности пред камера?

Гага и Ирина беа фотографирани како се гушкаат откако Гага се врати од зад сцената, а пак Купер си доби бакнеж од Ирина.


Што мислите?

0 Поени
Upvote Downvote