Случувања

Карлеуша ја стави својата ќерка на диета – се прави според правилата, па добива и подароци

Јелена Карлеуша заедно со Марија Шерифовиќ започна диета, која им ја препиша иста нутриционистка. Но, ЈК не е сама во походот за совршена линија, туку друштво ѝ прави и помалата ќерка.

Нејзиниот успех го засенила ќерката Ника, која исто така започнала со регулирана исхрана, а како што објасни Калруша, одлично ѝ оди. Ника дури од својата нутриционистка добила подароци, два парфеми, но за мамa немало ништо.

View this post on Instagram

🍜🍣

A post shared by Nika Tošić (@tosic_nika) on

„Ѝ благодариме на нашата нутриционистка за убавите подароци. Ова го доби Ника која е дисциплинирана и идеално губи килограми, здраво и во склад со годините! Мама не доби ништо, затоа што не беше добра“, напиша Карлуеша во опис на фотографијата.

Прочитајте и...  Парите не можат да купат здравје: Тејлор Свифт ѝ напиша емотивна песна на својата мајка која по вторпат се бори со рак
Click to comment

Leave a Reply

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Најпопуларно


To Top