Видео

Ќе ви го стоплат срцето: Соучениците дознале дека бил малтретиран, па му приредиле изненадување

Ова 15 годишно момче било малтретирано и тоа го уништило. Не можел да спие, се чувствувал безвредно, паднал во депресија. Откако неговите соученици дознале за ова, тие решиле да му подарат нова облека, патики и да му кажат колку го ценат и колку е важен.

Emotional video shows La Vergne students surprising classmate

HEARTWARMING ❤️ Students bought shoes and clothes for a classmate going through a tough time, then surprised him with them during class. https://bit.ly/2UnW25s

Gepostet von KTXS Television am Freitag, 8. März 2019
Прочитајте и...  Ова бебе е родено глуво но има најслатка насмевка на светот! (ВИДЕО)

Најпопуларно


To Top