in ,

Кејт Мидлтон бремена по четврти пат

Велика Британија е на нозе по гласините и пишувањата на некои таблоиди, дека војвотката од Кембриџ Кејт Мидлтон е повторно бремена.

Според таблоидот „Глоуб“, Кејт е бремена во четврти пат и сега носи близнаци.

Наводно принцот Вилијам многу се загрижил бидејќи таа тешко ги поднесува бременостите, се соочува со често повраќање кое предизвикува дехидрација.

-Кога дознаа дека е бремена, веднаш и кажале на кралицата. Откако на ултразвук се слушнале отчукувања на две срца Вилијам педбледе од страв. Кејт имаше поголем проблеми со бременоста отколку што тоа се откриваше во медиумите. Нејзиниот притисок е многу зголемен и станува опасен како се ближи породувањето. И беше наредено да лежи во кревет и да не се поместува за да го спаси својот и животот на децата, истакнал извор близок со кралското семејство.

Кејт у Вилијам ги имаат ќерката Шарлот (4), и синовите Џорџ (6) и Луис (1).

Прочитајте и...  Хит на интернет: Ги прскал верниците со пластичен пиштол, луѓето го фотошопирале ФОТО

Што мислите?

0 Поени
Upvote Downvote