in ,

Ќерката на Стивен Спилберг почна да снима филмови за возрасни, а неговиот став многу татковци ќе го осудат

Режисерот Стивен Спилберг ја поддржа желбата на неговата ќерка Микаела да биде актерка во филмови за возрасни.

Микаела Спилберг, посвоената ќерка на Стивен Спилберг, неодамна објави дека планира да започне со кариера во индустријата за возрасни. Таа објаснува оваа работа и дава сила и самодоверба.

Во интервју, Микаела рече дека нејзиниот татко и мајката Кејт Чапша ја поддржуваат во нејзиниот избор.

Татковците ширум светот во коментари на социјалните мрежи остро реагираат. Коментираат како тие би постапиле со цел да ја повлечат својата ќерка од таа индустрија, а сигурно не да дадат поддршка.

Image result for steven spielberg daughter

-Не гледам ништо лошо или срамно затоа што имам фасцинација од индустријата за возрасни. Безбедноста секогаш доаѓа на прво место и не го правам ова за да повредам никого, туку да ги славам моето тело и мојот живот, рече Микаела.

Ќерката на Спилберг веќе некое време објавува домашни видеа, но повеќето се отстранети од Интернет поради експлицитна содржина.

Микаела објасни дека по долгогодишната борба со алкохолизам и анорексија, таа смета дека ова е повик што ќе ја направи посилна.

Прочитајте и...  Роналдо своите хотели ги претвора во болници за борба против корона вирусот!

Што мислите?

0 Поени
Upvote Downvote