in

Кратко мотивационо анимирано видео

https://www.youtube.com/watch?v=MJoczdESU24
Прочитајте и...  Во комбе со лажен корона пациент: Генијална казна за оние кои не ги почитуваат мерките (ВИДЕО)

Што мислите?

0 Поени
Upvote Downvote