Краток анимиран филм: Господин Индиферентен

3 анимирани минути кои ќе ви одржат добра животна лекција. Не чекајте да биде предоцна за да уживате во животот.

Прочитајте и...  Кратко анимирано видео за момче кое го мрази своето куче со хендикеп
Преземањето на содржините (слики и текст) е дозволено само делумно со наведување на извор (хиперлинк) до содржината која се презема.