in

Краток анимиран филм: “Судбина”

Прочитајте и...  Брзата помош интервенираше, додека гледачите подзинаа: Девојка се онесвести откако виде колку коса ѝ отсече фризерот (ВИДЕО)

Што мислите?

0 Поени
Upvote Downvote