Случувања

Кучето не се одвојува од сопственикот и бара помош (ФОТО)

kuce sopstvenik 1024x683

Една слика илјада зборови. Зарем треба коментар. Куче не се оддвојува од сопственикот кој е под урнатините по страшниот земјотрес во Албанија.

Прочитајте и...  Тројца Македонци се на крузерот кој е под карантин поради корона вирусот
Click to comment

Leave a Reply

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Најпопуларно


To Top