in

Kучиња кои се убедени дека се луѓе

Нема кој не сака слатки неодоливи кученца, па и поголеми, веќе пораснати кучиња. Посебно кога се обидуваат да изгледаат како луѓе…

А, сигурни сме дека, не само што се слатки, туку и неверојатно смешни.

Прочитајте и...  Гуска спасува улично кученце од студ, загревајќи го со нејзините крилја

Што мислите?

0 Поени
Upvote Downvote