Македонија

Кумановка го викнала на гости за да го силуваат двајца, додека го СНИМАЛА СО МОБИЛЕН

На 27.03.2020 во 22.53 часот во СВР Куманово, Ј.М. од Куманово пријавил дека околу 19.30 часот, во дом во населба „Карпош“ во Куманово, сопственост на А.И. од Куманово, која била негова познаничка, две непознати лица врз него вршеле полови дејствија, додека А.И. снимала со мобилен телефон. Се преземаат мерки за расчистување на настанот.

Прочитајте и...  15 фламинга пристигнаа во ЗОО Скопје

Најпопуларно

To Top