Видео

Личи на колиба на вода, но тоа што се крие под неа ќе ве остави без зборови

koliba

Навидум обична колиба на вода, а под неа – спална соба во која можете да гледате јата риби како пливаат покрај вас.

Одморалиштето „Манта Ресорт“ се наоѓа во близина на островот Пемба во Индискиот Океан и нуди одмор од соништата. Ноќевање чини 900 долари, а во цената е вклучен престој во соба која се ноѓа 4 метри под површината на водата.

Прочитајте и...  Менструалниот циклус кај жените претставен преку двеминутно видео
Click to comment

Leave a Reply

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Најпопуларно


To Top