koliba

Навидум обична колиба на вода, а под неа – спална соба во која можете да гледате јата риби како пливаат покрај вас.

Одморалиштето „Манта Ресорт“ се наоѓа во близина на островот Пемба во Индискиот Океан и нуди одмор од соништата. Ноќевање чини 900 долари, а во цената е вклучен престој во соба која се ноѓа 4 метри под површината на водата.

Прочитајте и...  Очекувањата за време на бременоста наспроти реалноста по раѓањето на бебето
Преземањето на содржините (слики и текст) е дозволено само делумно со наведување на извор (хиперлинк) до содржината која се презема.

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

ве молиме внесете го вашиот коментар!
ве молиме внесете го вашето име овде