Македонија

Лила чита лоши твитови за себе: „За силиконите можете само да пишувате, но не и да ги видите!“

Водителката Лила Филиповска деновиве во „Бекстејџ“ читаше лоши твитови за себе.

Водителката уште на почетокот на интервјуто истакна дека нема проблем со тоа да чита коментари кои се во негативна конотација и им порача на сите хејтери слободно да пишуваат за неа, но кога веќе ја коментираат, да ставаат убави слики над напишаното.

Во продолжение погледнете какви беа реакциите на Лила после секој исчитан твит. Следува смеење до солзи…

Прочитајте и...  ВИДЕО: Нова песна и спот на Лозано - „Мајко“
Click to comment

Leave a Reply

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Најпопуларно


To Top