Лила чита лоши твитови за себе: „За силиконите можете само да пишувате, но не и да ги видите!“

Водителката Лила Филиповска деновиве во „Бекстејџ“ читаше лоши твитови за себе.

Водителката уште на почетокот на интервјуто истакна дека нема проблем со тоа да чита коментари кои се во негативна конотација и им порача на сите хејтери слободно да пишуваат за неа, но кога веќе ја коментираат, да ставаат убави слики над напишаното.

Во продолжение погледнете какви беа реакциите на Лила после секој исчитан твит. Следува смеење до солзи…

Прочитајте и...  Со „Пежо“ удрил велосипедист во Чаир, со тешки повреди завршил на Клиника
Преземањето на содржините (слики и текст) е дозволено само делумно со наведување на извор (хиперлинк) до содржината која се презема.

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

ве молиме внесете го вашиот коментар!
ве молиме внесете го вашето име овде