Видео

Мајка херој го скршила грбот за да го спаси својот син (ВИДЕО)

Оваа 23 годишна мајка од Масачусетс го жртвувала својот грб за да го спаси својот син од зграда што гори. Докторите велат дека може никогаш повеќе да не прооди, но нејзиниот 18 месечен син го преживеал падот од зградата со само мали гребнатинки.

Can you believe this mother's courage?!?

Christina was at home with her infant son when something went terribly wrong…

Gepostet von Goalcast am Samstag, 17. November 2018
Прочитајте и...  ВИДЕО: „Македонско девојче“ испеана во Етиопија
Click to comment

Leave a Reply

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Најпопуларно


To Top