Живот

Мајка покажува колку се променил нејзиниот син по 7 месеци, откако почнал да се дрогира

Џенифер Трејси од Америка објави пред и потоа фотографии од нејзиниот 26-годишен син Коди.

Коди порано спортувал и бил сосема нормален млад човек. Откако посегнал кон дрогата, неговиот живот се распаднал со неверојатна брзина. Последните две недели мајката не го ни видела, слушнала само дека е некаде на улиците на Лас Вегас, па решила да ја сподели својата приказна.

Прочитајте и...  Како да носите маска за лице без да ви се замаглат очилата?
Click to comment

Leave a Reply

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Најпопуларно


To Top