Шоу бизнис

Македонската Лејди Гага ја омажи ќерката

Пејачката Сузана Спасовска или уште позната како македонската Лејди Гага вчера ја омажи ќерка си Теона. Семејната веселба била во скопски ресторан, а Спасовска на свадбата била облечена во светкав долг фустан.

Весела, распеана и разиграна, Сузана го славеше бракот на ќерка си Теона и нејзиниот партнер Виктор Велковски.

Прочитајте и...  Харви Вајнстајн доби 23 години затвор за силување
Click to comment

Leave a Reply

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Најпопуларно

To Top
Close