Забава

Манекенка ја продава својата невиност- најпрво барала 100.000 а сега и нудат 2.5 милиони евра

Азербејџанската манекенка Махбуба Мамаџада (23) на еден германски сајт објавила дека ја продаава својата невиност за повеќе од 2.5 милиони евра. Да се одлучи на таков чекор ја натерало немањето пари за живот и желбата да и се оддолжи на мајка и за се што сторила за неа.

Младата манекенка има и доказ од гинеколог дека е невина, а се што сака да стори е да го прошета светот со својата мајка.

„Мојата мајка жртвуваше се за да бидам среќна и да имам се што ќе посакам. Сега е мој ред да и возвратам и да ја направам горда на мене.“- изјавила за Дејли Стар Махбуба.

View this post on Instagram

🇫🇷

A post shared by Love Dogs🐾 (@love_mammadzada) on

Тој кој што ќе понуди најмногу пари за нејзината невиност треба да уплати 20% од целиот износ однапред и да резервира луксузна хотелска соба. Таа исто така очекува тој да биде спонзор кој месечно ќе и дава 30.000 евра.

Прочитајте и...  Соништата ви говорат повеќе од што мислите: 5 сонови на кои треба да обрнете внимание

Моментално Махбуба живее во Турција, а покрај тоа што таа е еден од најбараните азербејџански модели таа тврди дека нема доволно пари за да овозможи дом за неа и мајка и, но и студиите кои ги посетува.

https://www.instagram.com/p/BjKaGjUgVHE/?utm_source=ig_embed

Интересно е што почетната сума била 100.000 евра, но тој износ досегнал 25 пати поголем број.

Најпопуларно


To Top