in

Маж си го ризикува животот за да спаси питон

Маж си го ризикувал животот за да спаси питон , видеото експресно стана хит на интернет. Спасувањето траело подолго од очекуваното.

Видеото од спасувањето на питонот паднат во бунар ги остава луѓето кои го виделе без здив. Многумина му се восхитуваат на храбриот маж за потегот, да го ризикува својот живото за да ја спаси опасната змија.

Спасувањето траело подолго од очекуваното поради тоа што мажот и питонот паднале во вода кога биле скор излезени од бунарот. Но, на крајот се се завршило среќно, по што питонот е пуштен на слобода без никакви повреди.

Прочитајте и...  Полицијата во Шпанија уапсила четири жени и двајца мажи, имале оргии за време на полицискиот час

Што мислите?

0 Поени
Upvote Downvote