in ,

Мажите ќе останат подзинати: Линдзи Вон во провидно здолниште

Најдобрата скијачка на сите времиња, Линдзи Вон ужива во пензионерските денови.Таа му кажа збогум на активното скијање но затоа пак е редовна на сите џет-сет забави.

Таа на промоцијата на филмот за себе кој ќе говори за нејзината блескава кариера се појави во провидно здолниште рака под рака со нејзиното момче. Мажите околу не можеа да го тргнат погледот од прекрасната Линдзи.

Прочитајте и...  Секоја чест: Роџер Федерер обезбеди школување и храна за милион деца

Што мислите?

0 Поени
Upvote Downvote