Меган во кожно здолниште, луѓето не можеле да ги тргнат погледите од неа

1

Црвено, тесно здолниште, па дури и кожно. Војвотката од Сасекс Меган, Маркл ги изненадила сите со нејзиното атрактивно издание.

За приемот во дворецот Виндзор, каде што Меган и принцот Хари учествувале во дискусијата за рамноправност на половите таа била од глава до пети облечена во црвена боја во различни нијанси.

megan

Ова пенсил здолниште со мини должина го потпишува брендот „Хуго Бос“ и направено е од вистинска јагнешка кожа што на многумина нема да им се допадне. Сепак Меган со овој стајлинг секако дека докажала дека ваквите здолништа се вистински погодок за оваа есен.

Прочитајте и...  ВИДЕО: Вооружениот човек кој се закануваше дека ќе го разнесе мостот во Киев е уапсен
Преземањето на содржините (слики и текст) е дозволено само делумно со наведување на извор (хиперлинк) до содржината која се презема.

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

ве молиме внесете го вашиот коментар!
ве молиме внесете го вашето име овде