in ,

Меланија секогаш беспрекорна: Се појави во совршен капут, но сите ја коментираат неговата цена (ФОТО)

Првата дама секогаш е беспрекорно стилизирана, а со своите појавувања предизвикува големо внимание. Со својот стајлинг овој пат успеа да ги шокира сите.

melania trump stuns in dolce gabbana as christmas tree arrived 1209394

Продолжувајќи ја традицијата која се негува уште од 1960 година, Меланија и нејзиниот сопруг присуствуваа на преземањето на елката која ќе ја украси Белата куќа.

За оваа прилика избра аутфит во црна боја и чизми со висока потпетица.

Она што привлече најмногу внимание е нејзиниот капут со цветен принт.

Image result for melania trump welcomes christmas tree

Без дилема ова е многу атрактивен модел, но она што речиси сите го коментираа е неговата цена. За оваа креација, првата дама издвоила дури 3000 долари.

Прочитајте и...  Сем Смит стана „тоа“

Што мислите?

0 Поени
Upvote Downvote