in ,

Меланија Трамп во фустан со впечатлив принт во Мајами

Меланија и Доналд Трамп се сретнаа со припадници на венецуелската заедница во Мајами. Првата дама на САД својот говор го посвети на кризата во Венецуела, пред да го најави обраќањето на нејзиниот сопруг.

На политичкиот настан, 48-годишниот поранешен модел носеше фустан од уругвајската дизајнерка Габриела Хирст кој чини 2.500 долари.

Прочитајте и...  Памела Андерсон се омажи по петти пат, нејзиниот сопруг маѓепсан: „Можам да ја имам која сакам, но јас ја сакам само неа“

Што мислите?

0 Поени
Upvote Downvote