Менструалниот циклус кај жените претставен преку двеминутно видео

Прочитајте и...  Една е МАЈКА: Нејзиниот син има церебрална парализа, а таа за него направи нешто неверојатно (ВИДЕО)
Преземањето на содржините (слики и текст) е дозволено само делумно со наведување на извор (хиперлинк) до содржината која се презема.

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

ве молиме внесете го вашиот коментар!
ве молиме внесете го вашето име овде